piątek, 11 stycznia 2019

POWRACAMY Z RELACJAMI W 2019 ROKU!

Po bardzo długiej przerwie wracamy do Was z naszymi relacjami! Rok 2019 przynosi nam kilka drobnych jak i większych zmian. Jak mogliście zauważyć, zeszły sezon nie był dla nas tak udany jak 2 poprzednie. Mimo indywidualnych sukcesów, zmagania jako zespół zakończyliśmy na 5 miejscu. Nie zawsze osiąga się cele, które sobie wyznaczamy, ale nie składamy broni. W tym roku będziemy chcieli pokazać, że wypadnięcie AK-Sport WRT z czołówki najlepszych zespołów VRC to tylko wypadek przy pracy.
Wraz z nowym rokiem wirtualny światek obiegła zaskakująca decyzja o rozwiązaniu jednego z najbardziej utytułowanych zespołów- Rookie Rally Team. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować za walkę na odcinkach specjalnych, która niejednokrotnie była bardzo emocjonująca. W związku z tym mamy przyjemność, iż część kierowców RRT od tego roku zasili nasz szeregi i będzie godnie reprezentować barwy AK-Sport WRT! Mamy nadzieję, że pomoże nam to w walce o powrót do czołówki Virtual Rally Championship. Zmiany dotknęły również samą strukturę teamu. Nowy sezon to nowe wyzwania, nowe cele a co za tym idzie, więcej pracy. Dlatego zdecydowaliśmy się powołać stanowisko szefa zespołu, które obejmie Emilian Wiśniewski. Serdecznie gratulujemy!
Już niebawem start pierwszej z trzynastu rund, jakie przygotował nam organizator VRC. Tradycyjnie sezon otworzy Rajd Monte Carlo, czyli jedne z trudniejszych wyzwań w całym kalendarzu. Jak pogoda w tym roku wpłynie na walkę na odcinkach specjalnych? Wszystko wyjaśni się wraz z końcem stycznia. Wypatrujcie nas na oesach!
Pozdrawiamy
AK-SPORT WRT