sobota, 19 marca 2016

MEKSYK NA MECIE - AWANS W ZESPOŁACH

 Morderczy i długi Rajd Meksyku już za nami. Jak to w rajdach bywa czasem ma się więcej szczęścia czasem mniej. Tak też było w przypadku ekipy AK-SPORT WRT. Szczęście to zostało więc podzielone pół na pół. Część z nas dotarła do mety bez szwanku pozostali niestety w wyniku bardzo dobrego tempa popełnili kilka błędów przez które musieli pożegnać się z rywalizacją. W rajdzie dla zespołu punktowali więc Tomasz Matera dojeżdżając do mety na bardzo wysokim 3 miejscu w klasie PWRC oraz Krzysztof Sądej osiągając 9 miejsce w klasie WRC2. Szybkie tempo pozostałych załóg to również dobry prognostyk przed kolejnymi odsłonami Rajdowych Mistrzostw Świata, których jest jeszcze przed nami bardzo wiele.
Podsumowując jesteśmy zadowoleni z przebiegu zawodów, po których najprawdopodobniej zespół AK-SPORT WRT awansuje na miejsce 6 w klasyfikacji zespołowej wyprzedzając zespół siescigam.pl VRT.


W tym momencie jesteśmy już myślami na Kanarach gdzie czeka nas 2 runda Rajdowych Mistrzostw Europy, w których zajmujemy obecnie 7 miejsce w klasyfikacji zespołów tracąc 6 punktów do IF Motorsport. Oczywiście podejmiemy próbę odzyskania tej straty i przejęcia 6 pozycji.

Do zobaczenia na trasie
AK-SPORT WRT