piątek, 29 kwietnia 2016

ARGENTYNĄ GONIMY RYWALI

Emocje związane z naszym udziałem w ostatniej rundzie europejskiego czempionatu już opadły. Rajd Irlandii choć zapowiadał się na niezbyt udany w początkowej jego fazie, to ostatecznie okazał się występem bardzo dobrym po którym zespół AK-SPORT WRT awansował o dwa oczka w klasyfikacji zespołowej i zakończył ten rajd na 7 pozycji w ERC.
W tej chwili skupiamy się już na kolejnym wyzwaniu, przygotowując nasze rajdówki do 4 odsłony cyklu Rajdowych Mistrzostw Świata. Tym razem udamy się do odległej Argentyny, gdzie czekają na nas długie i szybkie odcinki szutrowe. Rajd z pewnością nie będzie należał do najłatwiejszych choć fakt, że jest to już druga w tym roku runda rozgrywana na takiej nawierzchni da nam na pewno większą pewność siebie. Patrzymy na pewno w przyszłość bardzo optymistycznie. Plan jaki zakładamy to walka o jak największą liczbę cennych punktów, bowiem cele w zespole są ambitne, a do 5 miejsca w zespołach brakuje nam 25 punktów. Nie będzie to na pewno łatwe zadanie, jednak plan długoterminowy dla AK-SPORT WRT to TOP5 na koniec sezonu. 
W rajdzie Argentyny weźmie również udział wracający na odcinki specjalne po rocznej przerwie menadżer zespołu Adam Sądej. Trzymamy kciuki za jego udany debiut w cyklu WRC.
Zapraszamy Was już dziś do śledzenia naszych poczynań w Argentynie. Do zobaczenia wkrótce.

HARMONOGRAM RAJDU